ubezpieczenia

Aktywne spędzanie czasu to znak naszych czasów. Dla coraz większej części z nas sport stał się nieodłącznym elementem życia codziennego. Bieganie, siłownia, crossfit, fitness, rower, tenis, rolki, piłka nożna…to tylko kilka z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu, w zimie dochodzą do tego narty, snowboard czy choćby łyżwy na lodowisku.

Niestety często sport również wiąże się z mniejszymi lub większymi kontuzjami – co wtedy? W razie ich wystąpienia ubezpieczenie sportowe skutecznie może zminimalizować ich skutki. To współczesna odpowiedź na zapotrzebowanie aktywnych osób – zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Bez względu na to, czy sport traktujesz rekreacyjnie, czy uprawiasz sport wyczynowo lub zawodowo zakres ubezpieczenia możesz dobrać do swoich potrzeb! To pierwsze na rynku tak elastyczne rozwiązanie gdzie sam decydujesz od czego potrzebujesz ochrony i na jak długi okres – począwszy od jednego dnia do całego sezonu.

Coraz częściej sport wiąże się z podróżami – maraton w Nowym Jorku, triathlon w Barcelonie, surfing w Australii, a może weekend narciarski na Słowacji? Wszędzie tam możesz potrzebować całodobowej ochrony i wsparcia: w pokryciu kosztów leczenia, rehabilitacji, ratownictwa, ochrony sprzętu sportowego czy pomocy w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Wiedza i świadomość ubezpieczeniowa stale rosną – pamiętaj „Polak mądry przed szkodą”!

Odpowiedzialne uprawianie sportu!
Ubezpiecz się i ciesz się bezpieczeństwem.

Co możesz zyskać z ubezpieczeniem sportowym?

pełną ochronę podczas uprawiania sportu

ochrona na terenie całego świata,
24 godziny na dobę

możliwość wyboru wysokich sum ubezpieczenia

szeroki wybór klauzul dodatkowych

ochronę sprzętu niezbędnego do
uprawiania sportu

pełny zwrot kosztów w przypadku rezygnacji
z imprezy sportowej

Jakie możliwości daje ubezpieczenie sportowe?

Nie budujemy pakietów/wariantów czy skomplikowanych rozwiązań. Interesuje Cię jedynie podstawowe ubezpieczenie w postaci odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu lub następstw nieszczęśliwych wypadków? Proszę bardzo!


Chcesz samodzielnie wybrać dodatkowe możliwości takie jak rehabilitacja, koszty leczenia, OC, świadczenie szpitalne. Proszę bardzo!


Do uprawiania sportu wykorzystujesz sprzęt własny lub wypożyczony? Chcesz mieć komfort gdyby uległ uszkodzeniu, kradzieży czy rabunkowi? Przewozisz sprzęt i obawiasz się, że podczas transportu samochodem lub samolotem może ulec zniszczeniu? O sprzęt zatroszczymy się z równą troską jak o Ciebie. Proszę bardzo!


Trenujesz ambitnie do startu w upragnionym maratonie i chcesz się ubezpieczyć jedynie na dzień startu? A może wprost przeciwnie chcesz się zabezpieczyć przed ryzykiem kontuzji już podczas treningów? Proszę bardzo!

 

Możliwości są wręcz nieograniczone – to wiele możliwości dla różnych dyscyplin sportowych.

NNW Sport składa się z dwóch głównych i aż 10 różnych dodatkowych możliwości:

odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

– odpowiedzialność cywilna
– dzienne świadczenie szpitalne
– zwrot kosztów rehabilitacji
– zwrot kosztów ratownictwa
– zwrot kosztów leczenia

świadczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego

– zgon w następstwie zawału serca lub udaru mózgu
– zryczałtowane koszty pogrzebu
– ubezpieczenie rezygnacji z uczestnictwa w imprezach sportowych
– ubezpieczenie sprzętu sportowego
– ubezpieczenie kosztów wypożyczenia sprzętu sportowego