aktualności

Współpraca z TU Europa.

Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym EUROPA. Grupa Ubezpieczeniowa Europa jest na rynku już od ponad 20 lat. Tworzy nowatorskie ubezpieczenia dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów i partnerów biznesowych. Dzięki pasji pracowników i ciągłemu stawianiu sobie nowych, ambitnych celów, Europa jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm polskiego rynku finansowego.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa to również jeden z pionierów na rynku ubezpieczeń dla osób uprawiających sport.
Dzięki innowacyjnemu podejściu do tworzenia produktów ubezpieczeniowych EUROPA oraz oferowanej przez nas technologii jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Nazwa, Identyfikacja

Tworzenie nazwy i logo to … fajna zabawa.
Skąd nazwa? Dosyć proste
Ubezpieczenia
Dla
Aktywnych
a skąd O?
od sówki (Marcina)

Oto efekty, podoba się

pozdrawiamy
Team UDAO

3, 2, 1, Startujemy

Od pomysłu minęło 8 tygodni.
Szybko! Ale tak właśnie podchodzimy do tworzenia. Planowanie i egzekucja czyli tak jak w sporcie. Jesteśmy sportowcami z krwi i kości. Teraz łączymy pasję i biznes.
Ubezpieczenia dla aktywnych to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku. Specjalizacja i dopasowanie oferty dla segmentu osób aktywnych to nasz cel. Do tego dodajemy szczyptę technologii – no może więcej niż szczyptę. Nie zamierzamy być agentem ubezpieczeniowym – nasza misja to stworzenie systemu, który ułatwi osobom aktywnym dostęp do ochrony ich zdrowia oraz zabezpieczy ich sprzęt.
Jesteśmy zdeterminowani i otwarci.
Zapraszamy do współpracy, już niebawem więcej szczegółów.

Z aktywnym pozdrowieniem
Marcin
CEO/Activator